Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach

Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach jest rzymskokatolicką parafią dekanatu Głuchołazy. Parafia została założona w 1285. Proboszcz ks. Edward Cichoń.

OVERVIEW

This web page parafia-glucholazy.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have sifted twenty pages inside the web page parafia-glucholazy.pl and found two websites referencing parafia-glucholazy.pl.

PARAFIA-GLUCHOLAZY.PL RANKINGS

This web page parafia-glucholazy.pl is seeing varying quantities of traffic in the past the year.
Traffic for parafia-glucholazy.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-glucholazy.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-glucholazy.pl

WHAT DOES PARAFIA-GLUCHOLAZY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-glucholazy.pl Mobile Screenshot of parafia-glucholazy.pl Tablet Screenshot of parafia-glucholazy.pl

PARAFIA-GLUCHOLAZY.PL HOST

I found that the main page on parafia-glucholazy.pl took one thousand three hundred and thirteen milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider parafia-glucholazy.pl not secure.
85.128.204.189

I diagnosed that parafia-glucholazy.pl is weilding the Apache/2 server.

Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach

DESCRIPTION

CONTENT

This web page had the following on the web site, "Tel 77 439 16 01 - Kancelaria." Our analyzers viewed that the web site said " Tel 77 439 16 01 - Proboszcz." The Website also said " Tel 77 439 52 23 - Wikariusze. Fax 77 439 16 01. Sobota, 14 kwiecień 2018 r. Bp Rudolfa Pierskały z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania. Janinę Świerczewskich, oraz za . Janinę Wieczorek i za . W intencji przyjmujących sakrament Bierzmowania,Ich Rodziców i Świadków." The website's header had Parafia as the most important search term. It is followed by Głuchołazy which isn't as highly ranked as Parafia.

VIEW SUBSEQUENT WEB PAGES

Parafia p. w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Goliszewie

Miłość porusza się na dwóch nogach. Jedną z nich jest miłość do Boga, a drugą miłość do ludzi. Rób wszystko, abyś nie kuśtykał, ale biegnij na obu aż do samego Boga. Wielka Sobota jest dniem spoczynku Pana w Grobie. To nie jest dzień żałoby,. Sobota to również dzień święcenie pokarmów w naszej parafii w poszczególnych miejscowościach oraz w kościele .

Parafia w Gołuchowie diecezja kaliska

Serdecznie witamy na stronie Rzymskokatolickiej Parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gołuchowie. Znajdziesz na niej historię parafii, słowo proboszcza oraz dane kontaktowe. W aktualnościach przeczytasz ogłoszenia parafialne, sprawdzisz intencje mszalne na bieżący tydzień oraz zapowiedzi przedślubne.

Parafia Gorzkowice - Aktualności

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach. 8222;Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić. Zakon Rycerzy Jana Pawła II. Zmiana godziny wieczornej Mszy Świętej.

Parafia NMP w Gródku nad Dunajcem

Strona główna - Parafia w Gródku nad Dunajcem. Serdecznie witamy w Parafii Rzymsko - Katolickiej. PW Najświętszej Maryi Panny Królowej w Gródku nad Dunajcem. ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY - KRAKÓW 2016. Zapraszamy do słuchania transmisji ze Światowych Dni Młodzieży w Radiu RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz. Kliknij i sprawdź pełny plan audycji. Od drugiej soboty miesiąca tj. 2014r do końca czerwca nie będzie sobotniej mszy świętej o godz.

Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej w Zabrzu - Grzybowicach

Matki Bożej Różańcowej w Zabrzu Grzybowicach. Szczęść Boże! Witamy na oficjalnej stronie internetowej Rzymskokatolickiej Parafii. Pw Matki Bożej Różańcowej w Zabrzu - Grzybowicach. Wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy opieki naszej Patronki - Królowej Różańca Świętego.